Warsaw Automatica Expo 2021

W dniach 22-24 września 2021 w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce wyjątkowe targi automatyki przemysłowej i robotyki. Warsaw Automatica Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z branżą.

 W związku z dużym sukcesem i nieustannym rozwojem targów Warsaw Industry Week, organizowanych w Ptak Warsaw Expo od 6 lat, organizatorzy postanowili stworzyć dodatkowe platformy biznesowe dla jej poszczególnych stref w postaci odrębnych, dedykowanych wydarzeń. Targi Automatyki Przemysłowej i Robotyki Warsaw Automatica Expo to kolejna szansa na prezentację najnowszych rozwiązań technologicznych związanych z przemysłem.

Warsaw Automatica Expo ma stanowić przestrzeń dla rozwoju firm oferujących produkty i najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji, jak również całego przemysłu, szczególnie w zakresie czwartej rewolucji przemysłowej. Dodatkowa impreza otwiera nowe możliwości, a także daje szansę dzielenia się bieżącymi trendami, najświeższą wiedzą i doświadczeniem. Innowacyjne rozwiązania zaprezentowane podczas targów z pewnością będą inspiracją oraz impulsem dla wielu projektów, przyczyniających się do usprawniania procesów produkcyjnych.

Celem organizatorów jest stworzenie wiodącego wydarzenia, sprzyjającego badaniom i dyskusjom na temat przyszłości automatyzacji z liderami i ekspertami branży. Szerokie spektrum branżowe pozwoli na poznanie innowacyjnych technologii, zwiększenie umiejętności, a także wprowadzenie kluczowych zmian w biznesie. Zakres tematyczny targów opiera się o przedmioty i procesy służące automatyzacji i robotyzacji przedsiębiorstwa oraz zagadnienia związane z przemysłem 4.0. W trakcie targów swoją ofertę przedstawią, m.in.: producenci i dystrybutorzy aparatury kontrolno-pomiarowej, analogowych i cyfrowych systemów sterowania czy oprogramowania wspomagającego procesy digitalizacji. Wystawcy zaprezentują również szeroką gamę napędów elektrycznych, pneumatycznych czy hydraulicznych, a także zaworów, regulatorów oraz różnego rodzaju armatury, mebli i urządzeń przemysłowych oraz komponentów elektroniki przemysłowej.

W terminie 22-24 września 2021 Ptak Warsaw Expo będzie także miejscem dyskusji o kluczowych problemach oraz perspektywach dla przemysłu. Największym targom automatyki przemysłowej i robotyki towarzyszyć będzie konferencja „Instrumenty Przemysłu 4.0”. Prelegenci, w oparciu o własne doświadczenia, przeprowadzą przedsiębiorców przez cały proces wdrożenia innowacyjnych rozwiązań do zakładów produkcyjnych. Uczestnicy dowiedzą się, m.in.: z jakimi wyzwaniami mierzą się przedsiębiorstwa decydując się na cyfryzację zakładu, a także – jak im sprostać.

Targi to doskonała okazja na wymianę wiedzy i doświadczeń z zakresu prowadzonej działalności. Obecność liderów i ekspertów z branży, jak również szeroki wachlarz artykułów i systemów zaprezentowanych podczas wydarzenia pozwoli na poznanie aktualnych trendów oraz innowacyjnych rozwiązań w przemyśle, będące niebagatelnym wsparciem dla biznesu.

Weź udział w targach i poznaj najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatyki i robotyki!