Podczas targów dostępna będzie, specjalnie wydzielona strefa networkingu – przestrzeń do wymiany doświadczeń i zacieśnienia kontaktów. Spotkania branżowe to idealna okazja do poszerzenia grona potencjalnych partnerów biznesowych, a także zbudowania bazy odbiorców.

Liczne wystąpienia i konferencja branżowa prowadzona przez uznanych prelegentów – doświadczonych praktyków i znawców branży.

Przygotowanie identyfikatorów oraz indywidualnych pakietów powitalnych do wszystkich zarejestrowanych, które zostaną przesłane bezpośrednio pod adres podany w formularzu rejestracyjnym.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Jeśli chcesz zwiększyć widoczność swojej firmy, pozyskać nowych klientów oraz nawiązać wartościowe kontakty biznesowe, to wystawienie się na targach jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA to jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce, na którym spotkasz setki potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. To także doskonała okazja do prezentacji swoich produktów i usług na żywo oraz wymiany doświadczeń z przedsiębiorcami z branży.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Dołącz do grona wystawców WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA i zwiększ swoje szanse na sukces w biznesie.

Zarezerwuj stoisko

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

Odwiedzenie targów to także możliwość uczestnictwa w ciekawych wykładach i prezentacjach, które pozwalają na zdobycie cennej wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań technologicznych. To wszystko sprawia, że WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA to wydarzenie obowiązkowe dla każdego, kto chce być na bieżąco w dziedzinie automatyki przemysłowej. W trakcie targów można zapoznać się z ofertą największych producentów i dystrybutorów sprzętu przemysłowego, a także wymienić doświadczenia z przedstawicielami innych firm.

DEDYKOWANA ZABUDOWA TARGOWA

DESIGNED EXHIBITION STANDS

Zobacz katalog stoisk targowych i przygotuj się na udział w targach w sposób jeszcze bardziej efektywny. Dzięki temu katalogowi będziesz miał dostęp do gotowych projektów stoisk, które ułatwią Ci przygotowanie się do targów i zyskasz cenną oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierając już gotowy projekt stoiska, będziesz mógł skupić się na innych ważnych aspektach przygotowań do targów, takich jak przygotowanie oferty, zorganizowanie transportu czy zaplanowanie działań marketingowych.

Check out the trade show booth catalog and prepare for your trade show participation in an even more efficient way. With this catalog, you will have access to ready-made booth designs that will make it easier for you to prepare for the trade show and gain valuable savings in time and money. By choosing an already ready-made booth design, you will be able to focus on other important aspects of preparing for the fair, such as preparing your offer, arranging transportation or planning your marketing activities.

ODBIERZ VOUCHER NA ZABUDOWĘ

RECEIVE A CONSTRUCTION VOUCHER

Z naszym kuponom masz pełną swobodę wyboru opcji, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. W ofercie znajdują się niestandardowe projekty stoisk, grafika i oznakowanie, podłogi i oświetlenie, meble, sprzęt AV i wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to okaż nasz kupon przy zakupie i wartość zostanie uwzględniona na fakturze. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, a także zyskasz większą elastyczność i swobodę twórczą.

With our coupons, you have complete freedom to choose the options that best suit your needs. We offer custom booth designs, graphics and signage, flooring and lighting, furniture, AV equipment and much more. All you have to do is show our coupon at the time of purchase and the value will be included in your invoice. This will save you money and give you more flexibility and creative freedom.