Tysiące profesjonalistów w jednym miejscu

Warsaw Automatica Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z automatyką i robotyką. Udział w największych targach dedykowanych przedstawicielom tego dynamicznie rozwijającego się sektora przemysłu, przyczyni się do szerokiej promocji Twojej marki.

Targi automatyki i robotyki w Ptak Warsaw Expo to niepowtarzalna okazja na zaprezentowanie swoich produktów i usług przed tysiącami profesjonalistów z różnych branż. Będąc częścią tej międzynarodowej imprezy, wystawcy zyskują szansę na przeprowadzenie rozmów z przedstawicielami polskiego i zagranicznego przemysłu. Targi to doskonała platforma do budowania cennych relacji biznesowych, które zaowocują nowymi kontraktami. Szeroki zakres branżowy wydarzania przyciągnie do Ptak Warsaw Expo przedstawicieli firm i przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi przemysłu. 

Podczas 3 dni targów Warsaw Automatica Expo eksponowane będą najnowsze produkty, technologie i rozwiązania dla przemysłu. Ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na organizację wydarzenia pozwoli na zaprezentowanie szerokiej gamy sprzętu, maszyn oraz narzędzi umożliwiających automatyzację i robotyzację produkcji.

Kto odwiedzi Twoje stoisko?

W dniach 22-24 września 2021 w Centrum Targowo-Kongresowym zgromadzi się tysiące profesjonalistów reprezentujących takie sektory, jak: przetwórstwo tworzyw sztucznych, metalu i drewna, przemysł samochodowy, maszynowy, kolejowy i lotniczy, a także militarny i stoczniowy, jak również przedstawiciele sektoru energetycznego, budownictwa, przemysłu chemicznego, meblowego, papierniczego, spożywczego i wielu innych.

Warsaw Automatica Expo to wydarzenie skierowane do: 

  • Kadry zarządzającej firm i przedsiębiorstw,
  • Główni mechanicy, inżynierowie i technolodzy,
  • Automatycy,
  • Projektanci urządzeń i kompletnych linii produkcyjnych,
  • Specjaliści ds. procesów technologicznych,
  • Pracownicy służb utrzymania ruchu.

W targach weźmie udział także kadra naukowa i dydaktyczna, studenci i uczniowie jednostek edukacyjnych i kierunków technicznych, a także stowarzyszenia i izby handlowe działające na terenie Europy.

Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

Zaplanuj swój udział w targach i weź udział w wyjątkowych targach Warsaw Automatica Expo!