Turck

logo-exhibitor

Opis Wystawcy

PL

Turck jest jednym z liderów w automatyce przemysłowej. Zatrudniając blisko 4 800 pracowników w ponad 30 swoich placówkach, oraz w placówkach swoich partnerów działających na terenach 60 państw.

Jako specjaliści w dziedzinie czujników, systemów fieldbus, connectivity, interfejsów HMI oraz systemów RFID, oferujemy wydajne rozwiązania automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu. Korzystając z naszych supernowoczesnych zakładów produkcyjnych w Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku oraz Chinach, jako rodzinna firma, jesteśmy w stanie reagować szybko i sprawnie, w zależności od aktualnego zapotrzebowania lokalnych rynków.

Niezależnie czy zastosowane w maszynach i instalacjach w sektorze przemysłu samochodowego, transportowego, obróbczego, spożywczego, opakowań czy w przemyśle chemicznym lub farmaceutycznym, rozwiązania do automatyki i produkty firmy Turck zwiększają dostępność oraz wydajność waszych systemów. Co więcej, obniżasz koszty zakupu, magazynowania, instalacji oraz bezpieczeństwa operacyjnego poprzez efektywną standaryzację. Specyficzna wiedza dotycząca przemysłu, zdobyta poprzez intensywny dialog z klientami, połączona z rozwojem elektroniki oraz produkcji na najwyższym poziomie, zapewniają optymalne rozwiązania dla twoich rozwiązań z dziedziny Automatyki.