Evoltec Tomasz Pawłowski

logo-exhibitor

Opis Wystawcy

PL

Firma Evoltec jest czołowym dostawcą maszyn automatyzujących produkcję wiązek kablowych oraz stosowanych w nich komponentów. W ofercie firmy znajduje się portfolio wiodących producentów branży m.in. Komax, Wezag, Mecal, Zoller + Frholich, Mecalbi, które gwarantują klientom wysoką efektywność i niezawodność – od urządzeń stanowiskowych po w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne.

Firma jest wyłącznym przedstawicielem szwajcarskiej spółki Komax w zakresie pełnej gamy jej produktów w Polsce i na Litwie. Rozwiązania dostarczane przez Evoltec znajdują zastosowanie m.in. w branżach: motoryzacyjnej i transportowej, elektrotechnicznej, produkcji szaf sterowniczych czy aparatury pomiarowej.

Zespół Evoltec składa się obecnie z blisko 20 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko doskonale rozumieją potrzeby klientów firmy, ale również wspierają ich na każdym etapie współpracy – od doboru odpowiednich maszyn, przez ich profesjonalne dostarczenie i przygotowanie do eksploatacji, aż po wieloletnie wsparcie techniczne, serwis, aktualizację oprogramowania i szkolenia operatorów.