RULMECA

logo-exhibitor

Opis Wystawcy

PL

Firma należy do Grupy RULMECA, która stała się wiodącym partnerem z branży globalnego przemysłu przenoszenia materiałów.

Łącząc trzy marki: RULMECA, PRECISMECA oraz MELCO, Grupa RULMECA jest największym na Świecie dostawcą rolek, bębnów napinających oraz rolek napędowych (elektrobębnów) dla przenośników taśmowych dużych obciążeń z przeznaczeniem do kamieniołomów oraz górnictwa. 1,270 pracowników w więcej niż dwudziestu placówkach produkcyjnych oraz handlowych rozmieszczonych na całym globie obsługuje klientów Grupy RULMECA w więcej niż 85 krajach.

Tradycyjnie koncentrując się na aplikacjach dla obsługi materiałów przemysłu ciężkiego, RULMECA poszerzyła swój zakres produktów w czerwcu 2013 roku o: rolki, elektrobębny oraz komponenty do nich.

Zakres produktów został rozszerzony o produkty do przenośników o małej mocy i przemysłu intralogistyki, dla wymagających aplikacji lotnisk, w procesie pakowania oraz sortowania, w aplikacjach przenośnikowych przedsiębiorstw produkcyjnych, centrów dystrybucyjnych, przetwórstw spożywczych a także w magazynowaniu.